Ağrı Konaklama
Ağrı Konaklama

Ağrı Konaklama

 

 

    

Türkiye'de tatil denildiğinde akla gelen en önemli ilçelerden biri olan Patnos/Ağrı'nın en gözde ilçesi olarak uzun yıllardır tatil köyleri, otelleri ve manzarasıyla tercih edilmektedir. Patnos ilçesinde güzel bir tatil gerçekleştirmek için öncelikle iyi bir turistik mekan seçilerek, konaklama, yeme-içme ve eğlence gibi imkanlar bir araya getirilmelidir. Bu kapsamda Ağrı da gerçekleştireceğiniz tatil için Almira Apart  olarak sizlere yıllardır hizmet veriyoruz.

 

 

   

 

 

 

Almira Apart işletmesi olarak Ağrı turizm sektörü içerisinde özel bir işletme yapısı sağladığımız için her zaman ayrıcalıklı bir yere sahip olmayı başarıyoruz. İşletmemiz sayesinde kendinizi evinizde gibi hissederek, sunduğumuz elit hizmetler ile tatilinizi çok keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bir butik otel tarzında konaklama sağlayabileceğiniz işletmemiz sayesinde gün içerisinde kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği, atıştırmalıklar, kafeterya ve restaurant hizmetleri almanız mümkündür.

 

 

     

 

 

Hem tertemiz ve hijyenik bir yapı ile ev sıcaklığı oluşturan hem de eşsiz mutfağı ile size keyifli lezzetler sunan işletmemiz sayesinde tatiliniz çok özel bir hale gelecektir. Butik otel tarzında konaklama gerçekleştirirken, sabah kahvaltısında sunulan eşsiz bir sofra ile güne başlayabilirsiniz. Otelimizde yer alan havuz ve doğa manzarası fırsatlarını değerlendirerek, daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

 

 

Tek kişi, iki kişi veya aile ile konaklama sağlayabileceğiniz işletmemizde herkes kendi aradığı konforu ve kaliteyi kolaylıkla bulabilir. Üstelik tüm hizmetlerde çok uygun rakamlar talep edildiğinden dolayı herkes işletmemizde kendi yerine rahatlıkla bulabilir.

 

ağrı patnos konaklama,ağrı patnos konaklama yerleri,ağrı patnos konaklama firmaları,ağrı patnos apart,ağrı patnos apart adresi,ağrı patnos apart fiyatları,ağrı patnos apart kiralama,ağrı patnos kiralık apart,


konaklama patnos,konaklama yerleri patnos,konaklama firmaları patnos,apart,apart adresi patnos,apart fiyatları patnos,apart kiralama patnos,kiralık apart patnos,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014